FC Eurajoki header

AJANKOHTAISTA

Tulevia pelejä:

Ke 19.6. klo 19.00 5D FC Eurajoki - Nasta, Nakkila


Naperofutis 2014 - 2016

Anne Harju 050 3432 767, matianni(a)eurajokinetti.fi

Hanna Nenonen 044 5778 585, nenonen.hanna(a)gmail.com

Matti Mustonen 050 3013 294, matti.mustonen(a)eurajoki.fi


Pojat ja tytöt 2012-2013

Elisa Laaksonen 0503524913, elisalaaksonen85(a)gmail.com

Heidi Väisänen 0440634648 heidi.vaisanen(a)gmail.com

Tapio Uusi-Marttila 0505421471 tapiouusi-marttila(a)hotmail.com

Juuso Heponeva 0445310422 Juhepo10(a)hotmail.com

Anne Kallio 0405598710 anne.kallio80(a)gmail.com


Pojat 2011
Maiju Viljanen 0505970222 maisku87(a)hotmail.com

Matti Mustonen 0503013294 matti.mustonen(a)eurajoki.fi

Harri Vuorinen 0456755089 h.vuorinen80(a)gmail.com

Krista Mäkinen 0503629785 kma.maatta(a)gmail.com


Pojat 2010
Marko Päiviö 0503314492 marko.a.paivio(a)gmail.com

Reetta Nuurma 0504679873 reetta.nuurma(a)hotmail.com

Erkka Wartiainen 0400745043 erkka(a)wartiainen.fi


Tytöt 2010 (2009-2011)
Tommi Kopra 0405603807 tommi.kopra(a)gmail.com

Ninni Nordlund 0451418472 nordlundninni(a)gmail.com

Ida-Maria Viinamäki 0449708222 ida.viinamaki(a)gmail.com


Pojat 2009

Ville Ijäs 0503077712 wille.ijas(a)gmail.com

Pasi Vuorenpää 0503830282 pasi.vuorenpaa(a)gmail.com

Antti Moisio 0407032227 anttimois(a)gmail.com

Toni Välimaa 0503638817 toni.valimaa(a)gmail.com

Jemina Jasu-Näyrä 0400790325 jasujemmu(a)hotmail.com


Tytöt 2008-2007
Matti Uusen 0505989354 matti.uusen(a)fceurajoki.fi

Henna Leskinen 0504398535 henna.leskinen99(a)gmail.com

Joni Uusen 0440872009 joni.uusen(a)gmail.com


Pojat 2007-08

Pasi Rantamäki rantapa(a)gmail.com

Timo Laakso timo.laakso79(a)gmail.com

Miro Pasanen 0401526603 miro.waltteri(a)luukku.com

Alex Lymy 0451480874 alexlymy1998(a)gmail.com


Pojat 2004-2006

Teemu Leppänen 0504000575 leppanen.teemu(a)gmail.com


Tytöt 2004-2006

Ida-Maria Viinamäki 0449708222 ida.viinamaki(a)gmail.com

Mikko Kuusisto 0400128026 mikko.kuusisto(a)dnainternet.net


 

 


Tulevia tapahtumia:

Helatorstai turnaus Tulokset »

Päivän pelien tulokset

 

LINKKEJÄ

© FC Eurajoki 2011-2019, kaikki oikeudet pidätetään.