FC Eurajoki header

Pelit ja varaukset kevät 2019

Päivitetty 3.7.2019

la 27.7. 12:00 TN Kuplafutis Haanela 12:00-13:30
Ti 30.7. 17:30 NU B P12 / 1 8v8 FC Eurajoki P07 P-Iirot kelt
to 1.8. 17:30 TN/NU Nappis-Liiga    
la 3.8. 13:00 NU Vitonen FC Eurajoki Koitto
La 3.8. 13:00 TN A1 T11-T10 yhd FC Eurajoki/T2009 Jyske
La 3.8. 13:30 TN A1 T11-T10 yhd KaPa Jyske
La 3.8. 14:00 TN A1 T11-T10 yhd PTU Kymppitytöt KaPa
La 3.8. 14:30 TN A1 T11-T10 yhd Jyske PTU Kymppitytöt
La 3.8. 15:00 TN A1 T11-T10 yhd PTU Kymppitytöt FC Eurajoki/T2009
La 3.8. 13:00 TN B1 T11-T10 yhd Jyske Punainen PTU Kymppitytöt
La 3.8. 13:30 TN B1 T11-T10 yhd FC Eurajoki/T2009 Jyske Punainen
La 3.8. 14:00 TN B1 T11-T10 yhd Jyske Jyske Punainen
La 3.8. 14:30 TN B1 T11-T10 yhd KaPa FC Eurajoki/T2009
La 3.8. 15:00 TN B1 T11-T10 yhd Jyske Punainen KaPa
Ti 6.8. 19:15 NU A P14 8v8 FC Eurajoki KSF
Ke 7.8. 17:30 NU A P10 / 1 8v8 FC Eurajoki/musta MuSa White
Ke 7.8. 18:30 NU A P10 / 1 8v8 MuSa White Nasta
Ke 7.8. 19:30 NU A P10 / 1 8v8 Nasta FC Eurajoki/musta
Ke 7.8. 17:30 NU B1 P10 / 2 5v5 FC Eurajoki/sininen FC Jazz White
Ke 7.8. 18:00 NU B1 P10 / 2 5v5 FC Jazz White FC Rauma
Ke 7.8. 18:30 NU B1 P10 / 2 5v5 FC Rauma MuSa Red
Ke 7.8. 19:00 NU B1 P10 / 2 5v5 FC Jazz White MuSa Red
Ke 7.8. 19:30 NU B1 P10 / 2 5v5 P-Iirot FC Rauma
Ke 7.8. 20:00 NU B1 P10 / 2 5v5 FC Rauma FC Ulvila
Ke 7.8. 17:30 NU B2 P10 / 2 5v5 MuSa Red P-Iirot
Ke 7.8. 18:00 NU B2 P10 / 2 5v5 P-Iirot FC Ulvila
Ke 7.8. 18:30 NU B2 P10 / 2 5v5 FC Ulvila FC Eurajoki/sininen
Ke 7.8. 19:00 NU B2 P10 / 2 5v5 FC Eurajoki/sininen P-Iirot
Ke 7.8. 19:30 NU B2 P10 / 2 5v5 FC Ulvila FC Jazz White
Ke 7.8. 20:00 NU B2 P10 / 2 5v5 MuSa Red FC Eurajoki/sininen
to 8.8. 17:30 TN/NU Nappis-Liiga    
La 10.8. 10:30 NU A T11 Liiga 8v8 MuSa FC Eurajoki T08
La 10.8. 11:00 NU A T11 Liiga 8v8 FC Eurajoki T08 FC Rauma
La 10.8. 11:30 NU A T11 Liiga 8v8 FC Rauma RaiFu
La 10.8. 12:00 NU A T11 Liiga 8v8 TPS T08 valkoinen FC Eurajoki T08
La 10.8. 12:30 NU A T11 Liiga 8v8 FC Eurajoki T08 P-Iirot YJ
La 10.8. 13:00 NU A T11 Liiga 8v8 P-Iirot YJ RaiFu
La 10.8. 11:00 NU B T11 Liiga 8v8 MuSa P-Iirot YJ
La 10.8. 11:30 NU B T11 Liiga 8v8 P-Iirot YJ TPS T08 valkoinen
La 10.8. 12:00 NU B T11 Liiga 8v8 RaiFu MuSa
La 10.8. 12:30 NU B T11 Liiga 8v8 FC Rauma MuSa
La 10.8. 13:00 NU B T11 Liiga 8v8 TPS T08 valkoinen FC Rauma
La 10.8. 13:30 NU B T11 Liiga 8v8 RaiFu TPS T08 valkoinen
Ma 12.8. 17:30 NU B P12 / 1 8v8 FC Eurajoki P07 FC HaPo
ti 13.8. 19:15 NU B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 LuVe
to 15.8. 17:30 TN/NU Nappis-Liiga    
la 17.8. 13:00 NU Vitonen FC Eurajoki KaPa
la 17.8. 16:00 YU-kenttä Jani Rantanen    
Ma 19.8. 19:00 NU A Naiset 8v8 FC Eurajoki MäKi-Mimmit
Ti 20.8. 19:15 NU A P14 8v8 FC Eurajoki PIF
ke  21.8.   YU-kenttä Veikot Hippokisat   
to 22.8. 17:30 TN/NU Nappis-Liiga    
To 22.8. 17:30 NU A1 P8 / 2 5v5 FC Eurajoki/P2011 LuVe
To 22.8. 17:30 NU A2 P8 / 2 5v5 P-Iirot raita LLuja
To 22.8. 18:00 NU A1 P8 / 2 5v5 FC HaPo/2011 LuVe
To 22.8. 18:00 NU A2 P8 / 2 5v5 FC Eurajoki/P2011 P-Iirot raita
To 22.8. 18:30 NU A1 P8 / 2 5v5 LLuja FC HaPo/2011
To 22.8. 18:30 NU A2 P8 / 2 5v5 LuVe P-Iirot raita
To 22.8. 19:00 NU A1 P8 / 2 5v5 LuVe LLuja
To 22.8. 19:00 NU A2 P8 / 2 5v5 FC HaPo/2011 FC Eurajoki/P2011
To 22.8. 19:30 NU A1 P8 / 2 5v5 LLuja FC Eurajoki/P2011
To 22.8. 19:30 NU A2 P8 / 2 5v5 P-Iirot raita FC HaPo/2011
Pe 23.8. 17:30 NU B P12 / 1 8v8 FC Eurajoki P07 KOPA
Ma 26.8. 19:00 NU A Naiset 8v8 FC Eurajoki FC HaPo
ti 27.8. 19:15 NU B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 P-Iirot/Höntsijät
ke 28.8.   YU-kenttä Veikot TVO:n kisat  
to 29.8. 17:30 TN/NU Nappis-Liiga    
la 31.8. 13:00 NU Vitonen FC Eurajoki FC ULVILA
Ma 2.9. 17:30 NU B P12 / 1 8v8 FC Eurajoki P07 Karhu-Futis/FC Jazz YJ2
Ti 3.9. 19:15 NU A P14 8v8 FC Eurajoki Nasta
ke 4.9.   YU-kenttä Veikot Hippokisat   
to 5.9. 17:30 TN/NU Nappis-Liiga    
La 7.9. 12:00 NU A T15 Mini 8v8 FC Eurajoki FC Ulvila/MuSa
La 7.9. 12:50 NU A T15 Mini 8v8 Jyske FC Eurajoki
La 7.9. 13:40 NU A T15 Mini 8v8 FC Eurajoki FC HaPo
La 7.9. 12:00 NU B T15 Mini 8v8 FC HaPo Jyske
La 7.9. 12:50 NU B T15 Mini 8v8 FC Ulvila/MuSa FC HaPo
La 7.9. 13:40 NU B T15 Mini 8v8 FC Ulvila/MuSa Jyske
ti 10.9. 18:45 NU B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 PoPa/Wanhat Herrat
to 12.9. 17:30 TN/NU Nappis-Liiga    
la 14.9. 13:00 NU Vitonen FC Eurajoki KoPa
Ma 16.9. 17:30 NU B P12 / 1 8v8 FC Eurajoki P07 MuSa 07/08
Ma 16.9. 19:00 NU A Naiset 8v8 FC Eurajoki MuSan Mutsit
Ti 17.9. 19:15 NU A P14 8v8 FC Eurajoki MynPa White
to 19.9. 17:30 TN/NU Nappis-Liiga    
to 26.9. 17:30 TN/NU Nappis-Liiga    
la 5.10. 13:00 TN Vitonen FC Eurajoki MuSa 2
La 2.11. 12:00 TN A T11 Liiga 8v8 FC Eurajoki T08 FC Rauma
La 2.11. 12:30 TN A T11 Liiga 8v8 FC Rauma RaiFu
La 2.11. 13:00 TN A T11 Liiga 8v8 RaiFu MuSa
La 2.11. 13:30 TN A T11 Liiga 8v8 FC Rauma MuSa
La 2.11. 14:00 TN A T11 Liiga 8v8 TPS T08 valkoinen FC Rauma
La 2.11. 14:30 TN A T11 Liiga 8v8 RaiFu TPS T08 valkoinen
La 2.11. 12:00 TN B T11 Liiga 8v8 MuSa P-Iirot YJ
La 2.11. 12:30 TN B T11 Liiga 8v8 P-Iirot YJ TPS T08 valkoinen
La 2.11. 13:00 TN B T11 Liiga 8v8 TPS T08 valkoinen FC Eurajoki T08
La 2.11. 13:30 TN B T11 Liiga 8v8 FC Eurajoki T08 P-Iirot YJ
La 2.11. 14:00 TN B T11 Liiga 8v8 P-Iirot YJ RaiFu
La 2.11. 14:30 TN B T11 Liiga 8v8 MuSa FC Eurajoki T08

 


Naperofutista 2014-2016

Naperofutis_kuva.JPG

 


Tekonurmen harjoitusvuorot kevät 2019

Yksi sarake vastaa yhtä neljäsosa kenttää. Kaksi vierekkäistä varausta on puolikas kenttä.

Tekonurmi_maanantai.JPG

Tekonurmi_tiistai.JPG

Tekonurmi_keskiviikko.JPG

Tekonurmi_torstai.JPG

 

Tekonurmi_perjantai.JPG


Helatorstai turnaus Tulokset

Sarja 2007 koti   -   vieras pelinohjaaja
14:30 FC Eurajoki 1 - 0 MuSa Liina Aalto
14:30 ToVe 5 - 0 KaPa Akseli Laihonen
15:30 FC Eurajoki 1 - 1 ToVe Liina Aalto
15:30 MuSa 1 - 1 KaPa Akseli Laihonen
16:30 FC Eurajoki 4 - 0 KaPa Liina Aalto
16:30 MuSa 2 - 0 ToVe Jonne Paavola
17:30 sij. 2. FC Eurajoki 0 - 5 sij. 1. MuSa Liina Aalto
17:30 sij. 3. ToVe 2 - 0 sij. 4. KaPa Jonne Paavola
             
Sarja 2009 koti   -   vieras pelinohjaaja
14:30 Pallo-Iirot 2 - 0 Luja VP Lasse Pulli
15:00 FC Eurajoki 2 - 0 KoPa VP Liina Aalto
15:00 FC Eurajoki T 0 - 2 HaPo VP Akseli Laihonen
15:00 P-Iirot T 0 - 4 Nasta VP Lasse Pulli
15:30 Pallo-Iirot 1   0 KoPa VP Lasse Pulli
16:00 FC Eurajoki 2 - 0 HaPo VP Liina Aalto
16:00 FC Eurajoki T 1 - 2 Nasta VP Akseli Laihonen
16:00 P-Iirot T 0 - 2 Luja VP Lasse Pulli
16:30 Pallo-Iirot 0 - 4 Nasta VP Miro Pasanen
17:00 FC Eurajoki 5 - 0 Luja VP Liina Aalto
17:00 FC Eurajoki T 3 - 0 KoPa VP Jonne Paavola
17:00 P-Iirot T 0 - 2 HaPo VP Miro Pasanen
17:30 Pallo-Iirot 2   1 HaPo VP Miro Pasanen
18:00 FC Eurajoki 1 - 3 Nasta VP Liina Aalto
18:00 FC Eurajoki T 4 - 0 P-Iirot T Jonne Paavola
18:00 KoPa VP 2 - 1 Luja VP Miro Pasanen
             
Sarja 2010 koti   -   vieras pelinohjaaja
10:30 FCE09 0 - 5 P-Iirot keltainen Jonne Paavola
11:00 FCE sininen 2 - 3 P-Iirot sininen Tuomas Rantamäki
11:00 FCE musta 3 - 2 KaPa Red Aatu Laakso
11:00 EuPa 4 - 1 KaPa White Veeti Välimaa
12:00 FCE09 0 - 6 KaPa Red Veeti Välimaa
12:00 FCE sininen 1 - 8 EuPa Joona Korhonen
12:00 FCE musta 2 - 3 P-Iirot keltainen Waltteri Viljanen
12:00 P-Iirot sininen 3 - 0 KaPa White Lasse Pulli
12:30 FCE09 4 - 0 EuPa Jenna Papunen
12:30 FCE sininen 1 - 6 KaPa White Miro Pasanen
13:00 FCE musta 5 - 0 P-Iirot sininen Joonas Paavola
13:00 P-Iirot keltainen 2 - 2 KaPa Red Miro Pasanen
14:00 FCE09 6 - 2 P-Iirot sininen Jenna Papunen
14:00 FCE sininen 0 - 8 KaPa Red Miro Pasanen
14:30 FCE musta 3 - 5 EuPa Jenna Papunen
14:30 KaPa White 0 - 9 P-Iirot keltainen Miro Pasanen
             
Sarja 2011 koti   -   vieras pelinohjaaja
10:00 FCE Pinkki 3 - 5 Musa T VP Tuomas Rantamäki
10:00 FCE Lila 2 - 0 Nicefutis Aatu Laakso
10:00 FCE sininen 3 - 1 KaaPo musta VP Veeti Välimaa
10:00 P-Iirot T 3 - 1 Koitto T Joona Korhonen
10:00 P-Iirot keltainen 9 - 0 MuSa White VP Waltteri Viljanen
10:00 P-Iirot sininen 11 - 1 MuSa Black VP Lasse Pulli
10:00 FCR 0 - 7 KaaPo keltainen VP Aleksi Moisio
11:00 FCE Pinkki 1 - 1 Nicefutis Joona Korhonen
11:00 FCE Lila 2 - 4 Musa T VP Waltteri Viljanen
11:00 FCE sininen 0 - 4 MuSa White VP Lasse Pulli
11:00 P-Iirot T 0 - 7 MuSa Black VP Aleksi Moisio
11:00 P-Iirot keltainen 2 - 0 KaaPo keltainen VP Jonne Paavola
11:30 P-Iirot sininen 11 - 0 Koitto T Tuomas Rantamäki
11:30 FCR 0 - 4 KaaPo musta VP Aatu Laakso
12:00 FCE Pinkki 5 - 0 Koitto T Aleksi Moisio
12:00 FCE Lila 1 - 5 MuSa White VP Jonne Paavola
12:30 FCE sininen 0 - 8 KaaPo keltainen VP Joonas Paavola
12:30 P-Iirot T 0 - 2 Musa T VP Juho Toivonen
12:30 P-Iirot keltainen 8 - 0 MuSa Black VP Akseli Laihonen
12:30 P-Iirot sininen 4 - 4 KaaPo musta VP Liinus Näyrä
12:30 FCR 4 - 1 Nicefutis Joonas Sjöblom
13:30 FCE Pinkki 4 - 5 MuSa Black VP Juho Toivonen
13:30 FCE Lila 3 - 0 Koitto T Akseli Laihonen
13:30 FCE sininen 2 - 4 Musa T VP Liinus Näyrä
13:30 P-Iirot T 0 - 4 Nicefutis Joonas Sjöblom
13:30 P-Iirot keltainen 2 - 4 KaaPo musta VP Saana Montonen
13:30 P-Iirot sininen 2 - 2 KaaPo keltainen VP Jenna Papunen
13:30 FCR 6 - 0 MuSa White VP Miro Pasanen
             
Sarja 2012 koti   -   vieras pelinohjaaja
10:00 FCE musta 4 - 4 MuSa White EP Jonne Paavola
10:30 FCR  EP 3 - 4 KaaPo keltainen EP Tuomas Rantamäki
10:30 MuSa Black EP 0 - 4 KaaPo musta EP Aatu Laakso
10:30 MuSa White EP 7 - 0 LuVe EP Veeti Välimaa
11:30 MuSa Black EP 5 - 0 LuVe EP Veeti Välimaa
11:30 FCR  EP 1 - 10 KaaPo musta EP Joona Korhonen
11:30 FCE musta 2 - 6 KaaPo keltainen EP Waltteri Viljanen
12:00 MuSa White EP 1 - 6 KaaPo musta EP Tuomas Rantamäki
12:30 FCR  EP 2 - 1 LuVe EP Saana Montonen
13:00 FCE musta 0 - 8 KaaPo musta EP Juho Toivonen
13:00 MuSa 2 - 4 KaaPo keltainen EP Akseli Laihonen
13:30 FCR  EP 1 - 4 MuSa White EP Joonas Paavola
14:00 FCE musta 1 - 3 MuSa Black EP Juho Toivonen
14:00 KaaPo keltainen EP 7 - 0 LuVe EP Akseli Laihonen
             
Sarja 2013 koti   -   vieras pelinohjaaja
10:30 FCE valkoinen 8 - 0 P-Iirot sininen Joona Korhonen
10:30 FCE sininen 3 - 3 P-Iirot keltainen Waltteri Viljanen
10:30 P-Iirot raita 7 - 0 FCR Lasse Pulli
10:30 P-Iirot T 5 - 2 Koitto T Aleksi Moisio
11:30 FCE valkoinen 1 - 3 P-Iirot keltainen Lasse Pulli
11:30 FCE sininen 4 - 1 P-Iirot raita Aleksi Moisio
11:30 P-Iirot sininen 4 - 3 Koitto T Jonne Paavola
12:00 FCR 5 - 1 P-Iirot T Aatu Laakso
13:00 FCE valkoinen 0 - 5 FCR Liinus Näyrä
13:00 FCE sininen 3 - 1 P-Iirot raita Joonas Sjöblom
13:00 P-Iirot T 7 - 2 P-Iirot sininen Saana Montonen
13:00 Koitto T 1 - 2 P-Iirot keltainen Jenna Papunen
14:00 FCE valkoinen 1 - 1 P-Iirot T Joonas Paavola
14:00 FCE sininen 4 - 0 P-Iirot sininen Liinus Näyrä
14:00 FCR 2 - 0 Koitto T Joonas Sjöblom
14:00 P-Iirot keltainen 2 - 0 P-Iirot raita Saana Montonen

 


Tulevia tapahtumia:

 

LINKKEJÄ

© FC Eurajoki 2011-2019, kaikki oikeudet pidätetään.