FC Eurajoki header

Helatorstai turnaus Tulokset

Sarja 2007 koti   -   vieras pelinohjaaja
14:30 FC Eurajoki 1 - 0 MuSa Liina Aalto
14:30 ToVe 5 - 0 KaPa Akseli Laihonen
15:30 FC Eurajoki 1 - 1 ToVe Liina Aalto
15:30 MuSa 1 - 1 KaPa Akseli Laihonen
16:30 FC Eurajoki 4 - 0 KaPa Liina Aalto
16:30 MuSa 2 - 0 ToVe Jonne Paavola
17:30 sij. 2. FC Eurajoki 0 - 5 sij. 1. MuSa Liina Aalto
17:30 sij. 3. ToVe 2 - 0 sij. 4. KaPa Jonne Paavola
             
Sarja 2009 koti   -   vieras pelinohjaaja
14:30 Pallo-Iirot 2 - 0 Luja VP Lasse Pulli
15:00 FC Eurajoki 2 - 0 KoPa VP Liina Aalto
15:00 FC Eurajoki T 0 - 2 HaPo VP Akseli Laihonen
15:00 P-Iirot T 0 - 4 Nasta VP Lasse Pulli
15:30 Pallo-Iirot 1   0 KoPa VP Lasse Pulli
16:00 FC Eurajoki 2 - 0 HaPo VP Liina Aalto
16:00 FC Eurajoki T 1 - 2 Nasta VP Akseli Laihonen
16:00 P-Iirot T 0 - 2 Luja VP Lasse Pulli
16:30 Pallo-Iirot 0 - 4 Nasta VP Miro Pasanen
17:00 FC Eurajoki 5 - 0 Luja VP Liina Aalto
17:00 FC Eurajoki T 3 - 0 KoPa VP Jonne Paavola
17:00 P-Iirot T 0 - 2 HaPo VP Miro Pasanen
17:30 Pallo-Iirot 2   1 HaPo VP Miro Pasanen
18:00 FC Eurajoki 1 - 3 Nasta VP Liina Aalto
18:00 FC Eurajoki T 4 - 0 P-Iirot T Jonne Paavola
18:00 KoPa VP 2 - 1 Luja VP Miro Pasanen
             
Sarja 2010 koti   -   vieras pelinohjaaja
10:30 FCE09 0 - 5 P-Iirot keltainen Jonne Paavola
11:00 FCE sininen 2 - 3 P-Iirot sininen Tuomas Rantamäki
11:00 FCE musta 3 - 2 KaPa Red Aatu Laakso
11:00 EuPa 4 - 1 KaPa White Veeti Välimaa
12:00 FCE09 0 - 6 KaPa Red Veeti Välimaa
12:00 FCE sininen 1 - 8 EuPa Joona Korhonen
12:00 FCE musta 2 - 3 P-Iirot keltainen Waltteri Viljanen
12:00 P-Iirot sininen 3 - 0 KaPa White Lasse Pulli
12:30 FCE09 4 - 0 EuPa Jenna Papunen
12:30 FCE sininen 1 - 6 KaPa White Miro Pasanen
13:00 FCE musta 5 - 0 P-Iirot sininen Joonas Paavola
13:00 P-Iirot keltainen 2 - 2 KaPa Red Miro Pasanen
14:00 FCE09 6 - 2 P-Iirot sininen Jenna Papunen
14:00 FCE sininen 0 - 8 KaPa Red Miro Pasanen
14:30 FCE musta 3 - 5 EuPa Jenna Papunen
14:30 KaPa White 0 - 9 P-Iirot keltainen Miro Pasanen
             
Sarja 2011 koti   -   vieras pelinohjaaja
10:00 FCE Pinkki 3 - 5 Musa T VP Tuomas Rantamäki
10:00 FCE Lila 2 - 0 Nicefutis Aatu Laakso
10:00 FCE sininen 3 - 1 KaaPo musta VP Veeti Välimaa
10:00 P-Iirot T 3 - 1 Koitto T Joona Korhonen
10:00 P-Iirot keltainen 9 - 0 MuSa White VP Waltteri Viljanen
10:00 P-Iirot sininen 11 - 1 MuSa Black VP Lasse Pulli
10:00 FCR 0 - 7 KaaPo keltainen VP Aleksi Moisio
11:00 FCE Pinkki 1 - 1 Nicefutis Joona Korhonen
11:00 FCE Lila 2 - 4 Musa T VP Waltteri Viljanen
11:00 FCE sininen 0 - 4 MuSa White VP Lasse Pulli
11:00 P-Iirot T 0 - 7 MuSa Black VP Aleksi Moisio
11:00 P-Iirot keltainen 2 - 0 KaaPo keltainen VP Jonne Paavola
11:30 P-Iirot sininen 11 - 0 Koitto T Tuomas Rantamäki
11:30 FCR 0 - 4 KaaPo musta VP Aatu Laakso
12:00 FCE Pinkki 5 - 0 Koitto T Aleksi Moisio
12:00 FCE Lila 1 - 5 MuSa White VP Jonne Paavola
12:30 FCE sininen 0 - 8 KaaPo keltainen VP Joonas Paavola
12:30 P-Iirot T 0 - 2 Musa T VP Juho Toivonen
12:30 P-Iirot keltainen 8 - 0 MuSa Black VP Akseli Laihonen
12:30 P-Iirot sininen 4 - 4 KaaPo musta VP Liinus Näyrä
12:30 FCR 4 - 1 Nicefutis Joonas Sjöblom
13:30 FCE Pinkki 4 - 5 MuSa Black VP Juho Toivonen
13:30 FCE Lila 3 - 0 Koitto T Akseli Laihonen
13:30 FCE sininen 2 - 4 Musa T VP Liinus Näyrä
13:30 P-Iirot T 0 - 4 Nicefutis Joonas Sjöblom
13:30 P-Iirot keltainen 2 - 4 KaaPo musta VP Saana Montonen
13:30 P-Iirot sininen 2 - 2 KaaPo keltainen VP Jenna Papunen
13:30 FCR 6 - 0 MuSa White VP Miro Pasanen
             
Sarja 2012 koti   -   vieras pelinohjaaja
10:00 FCE musta 4 - 4 MuSa White EP Jonne Paavola
10:30 FCR  EP 3 - 4 KaaPo keltainen EP Tuomas Rantamäki
10:30 MuSa Black EP 0 - 4 KaaPo musta EP Aatu Laakso
10:30 MuSa White EP 7 - 0 LuVe EP Veeti Välimaa
11:30 MuSa Black EP 5 - 0 LuVe EP Veeti Välimaa
11:30 FCR  EP 1 - 10 KaaPo musta EP Joona Korhonen
11:30 FCE musta 2 - 6 KaaPo keltainen EP Waltteri Viljanen
12:00 MuSa White EP 1 - 6 KaaPo musta EP Tuomas Rantamäki
12:30 FCR  EP 2 - 1 LuVe EP Saana Montonen
13:00 FCE musta 0 - 8 KaaPo musta EP Juho Toivonen
13:00 MuSa 2 - 4 KaaPo keltainen EP Akseli Laihonen
13:30 FCR  EP 1 - 4 MuSa White EP Joonas Paavola
14:00 FCE musta 1 - 3 MuSa Black EP Juho Toivonen
14:00 KaaPo keltainen EP 7 - 0 LuVe EP Akseli Laihonen
             
Sarja 2013 koti   -   vieras pelinohjaaja
10:30 FCE valkoinen 8 - 0 P-Iirot sininen Joona Korhonen
10:30 FCE sininen 3 - 3 P-Iirot keltainen Waltteri Viljanen
10:30 P-Iirot raita 7 - 0 FCR Lasse Pulli
10:30 P-Iirot T 5 - 2 Koitto T Aleksi Moisio
11:30 FCE valkoinen 1 - 3 P-Iirot keltainen Lasse Pulli
11:30 FCE sininen 4 - 1 P-Iirot raita Aleksi Moisio
11:30 P-Iirot sininen 4 - 3 Koitto T Jonne Paavola
12:00 FCR 5 - 1 P-Iirot T Aatu Laakso
13:00 FCE valkoinen 0 - 5 FCR Liinus Näyrä
13:00 FCE sininen 3 - 1 P-Iirot raita Joonas Sjöblom
13:00 P-Iirot T 7 - 2 P-Iirot sininen Saana Montonen
13:00 Koitto T 1 - 2 P-Iirot keltainen Jenna Papunen
14:00 FCE valkoinen 1 - 1 P-Iirot T Joonas Paavola
14:00 FCE sininen 4 - 0 P-Iirot sininen Liinus Näyrä
14:00 FCR 2 - 0 Koitto T Joonas Sjöblom
14:00 P-Iirot keltainen 2 - 0 P-Iirot raita Saana Montonen

 


Tekonurmen harjoitusvuorot kevät 2019

Yksi sarake vastaa yhtä neljäsosa kenttää. Kaksi vierekkäistä varausta on puolikas kenttä.

Tekonurmi_maanantai.JPG

Tekonurmi_tiistai.JPG

Tekonurmi_keskiviikko.JPG

Tekonurmi_torstai.JPG

 

Tekonurmi_perjantai.JPG


Naperofutista 2014-2016

Naperofutis_kuva.JPG

 


Pelit ja varaukset kevät 2019

Päivitetty 19.5.2019

                 
ke 22.5. 18:30   Nurmi A P12 1D 8v8 FC Eurajoki P07 - UPK 07 Green
to 23.5. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
su 26.5. 12:00   Nurmi A1 P10 2D 5v5 FC Eurajoki/sininen - FC Jazz White
su 26.5. 12:00   Nurmi A2 P10 2D 5v5 KaPa - MuSa Red
su 26.5. 12:30   Nurmi A1 P10 2D 5v5 FC Jazz White - La-Pa
su 26.5. 12:30   Nurmi A2 P10 2D 5v5 MuSa Red - P-Iirot
su 26.5. 13:00   Nurmi A1 P10 2D 5v5 La-Pa - KaPa
su 26.5. 13:00   Nurmi A2 P10 2D 5v5 P-Iirot - FC Eurajoki/sininen
su 26.5. 13:30   Nurmi A2 P10 2D 5v5 FC Eurajoki/sininen - MuSa Red
su 26.5. 13:30   Nurmi A1 P10 2D 5v5 FC Jazz White - KaPa
su 26.5. 14:00   Nurmi A2 P10 2D 5v5 MuSa Red - La-Pa
su 26.5. 14:00   Nurmi A1 P10 2D 5v5 P-Iirot - FC Jazz White
su 26.5. 14:30   Nurmi A2 P10 2D 5v5 La-Pa - P-Iirot
su 26.5. 14:30   Nurmi A1 P10 2D 5v5 KaPa - FC Eurajoki/sininen
ti 28.5. 18:30   TN A P14 8v8 FC Eurajoki - Lieto Punamusta
ti 28.5. 19:15   Nurmi A Naiset 8v8 FC Eurajoki - LuVe/LuveLadies
ti 28.5. 19:15   Nurmi B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - P-Iirot/Höntsijät
ke 29.5. 18:00   Nurmi A P12 1D 8v8 FC Eurajoki P07 - P-Iirot08 YJ
ke 29.5. 19:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - FC ULVILA 2
to 30.5. 10.00   TN / Nurmi Helatorstai Turnaus - 10.00 - 20.00
ti 4.6. 19:15   TN A P14 8v8 FC Eurajoki - Jyske YJ
ke 5.6. 19:15   Nurmi A Naiset 8v8 FC Eurajoki - FC Rauma/äMMät
to 6.6. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
ti 11.6. 18:00   Nurmi B P12 1D 8v8 FC Eurajoki P07 - EuPa
ke 12.6. 18:15   Nurmi A P11 2D 8v8 FC Eurajoki/musta - Lops 08
ke 12.6. 19:15   Nurmi A P11 2D 8v8 Lops 08 - MuSa White
ke 12.6. 20:15   Nurmi A P11 2D 8v8 MuSa White - FC Eurajoki/musta
to 13.6. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 15.6. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - FC HaPo
ma 17.6. 17:30   Nurmi B1 P8 2D 5v5 FC Eurajoki/P2011 - TOVE/White
ma 17.6. 17:30   Nurmi B2 P8 2D 5v5 Koitto - FC Jazz White
ma 17.6. 18:00   Nurmi B2 P8 2D 5v5 PTU Red - TOVE/White
ma 17.6. 18:00   Nurmi B1 P8 2D 5v5 FC Eurajoki/P2011 - Koitto
ma 17.6. 18:30   Nurmi B2 P8 2D 5v5 FC Jazz White - PTU Red
ma 17.6. 18:30   Nurmi B1 P8 2D 5v5 TOVE/White - Koitto
ma 17.6. 19:00   Nurmi B1 P8 2D 5v5 TOVE/White - FC Jazz White
ma 17.6. 19:00   Nurmi B2 P8 2D 5v5 PTU Red - FC Eurajoki/P2011
ma 17.6. 19:30   Nurmi B2 P8 2D 5v5 FC Jazz White - FC Eurajoki/P2011
ma 17.6. 19:30   Nurmi B1 P8 2D 5v5 Koitto - PTU Red
ti 18.6. 18:00   Nurmi A M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - PoPa/Wanhat Herrat
ti 18.6. 19:15   Nurmi A P14 8v8 FC Eurajoki - FC Inter Valkoiset
ke 19.6. 19:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - Nasta
la 29.6. 12:00   Nurmi A T15 8v8 FC Eurajoki - Peimari Utd T14
la 29.6. 12:00   Nurmi B T15 8v8 Jyske - OU
la 29.6. 12:45   Nurmi A T15 8v8 FC HaPo - KaaPo/Lieto
la 29.6. 12:45   Nurmi B T15 8v8 FC Ulvila - TuNL/Diamonds T05/06
la 29.6. 13:30   Nurmi A T15 8v8 FC Eurajoki - OU
la 29.6. 13:30   Nurmi B T15 8v8 Jyske - Peimari Utd T14
la 29.6. 14:15   Nurmi A T15 8v8 FC HaPo - TuNL/Diamonds T05/06
la 29.6. 14:15   Nurmi B T15 8v8 FC Ulvila - KaaPo/Lieto
la 29.6. 15:00   Nurmi A T15 8v8 KaaPo/Lieto - FC Eurajoki
la 29.6. 15:00   Nurmi B T15 8v8 Peimari Utd T14 - FC Ulvila
la 29.6. 16:00   Nurmi A T15 8v8 TuNL/Diamonds T05/06 - Jyske
la 29.6. 16:00   Nurmi B T15 8v8 OU - FC HaPo
la 29.6. 16:45   Nurmi A T15 8v8 OU - FC Ulvila
la 29.6. 16:45   Nurmi B T15 8v8 KaaPo/Lieto - Jyske
la 29.6. 17:30   Nurmi A T15 8v8 Peimari Utd T14 - FC HaPo
la 29.6. 17:30   Nurmi B T15 8v8 TuNL/Diamonds T05/06 - FC Eurajoki
to 1.8. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 3.8. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - Koitto
to 8.8. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
ti 13.8. 19:15   Nurmi B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - LuVe
to 15.8. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 17.8. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - KaPa
to 22.8. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
ti 27.8. 19:15   Nurmi B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - P-Iirot/Höntsijät
ke 28.8.     YU-kenttä Veikot TVO:n kisat -  
to 29.8. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 31.8. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - FC ULVILA
to 5.9. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
ti 10.9. 18:45   Nurmi B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - PoPa/Wanhat Herrat
to 12.9. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 14.9. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - KoPa
to 19.9. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
to 26.9. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 5.10. 13:00   TN Vitonen FC Eurajoki - MuSa 2


Tulevia tapahtumia:

Helatorstai turnaus Tulokset »

Päivän pelien tulokset

 

LINKKEJÄ

© FC Eurajoki 2011-2019, kaikki oikeudet pidätetään.