FC Eurajoki header

Tekonurmen harjoitusvuorot kevät 2019

Yksi sarake vastaa yhtä neljäsosa kenttää. Kaksi vierekkäistä varausta on puolikas kenttä.

Tekonurmi_maanantai.JPG

Tekonurmi_tiistai.JPG

Tekonurmi_keskiviikko.JPG

Tekonurmi_torstai.JPG

 

Tekonurmi_perjantai.JPG


Naperofutista 2014-2016

Naperofutis_kuva.JPG

 


Pelit ja varaukset kevät 2019

Päivitetty 17.4.2019

la 20.4. 13:00   TN Vitonen FC Eurajoki - PoPa
ti 23.4. 18:30   TN A P14 8v8 FC Eurajoki - KaPa
to 25.4. 17:30   Tekonurmi Nappis-Liiga   -  
pe 26.4. 18:00   TN A P12 1D 8v8 FC Eurajoki P07 - P-Iirot kelt
ke  1.5.     Vappu     -  
to 2.5. 17:30   Tekonurmi Nappis-Liiga   -  
to 2.5. 19:40   Nurmi A P14 8v8 FC Eurajoki - ÅIFK/HF ÅIFK
la 4.5. 13:00   TN Vitonen FC Eurajoki - TOVE2
la 4.5. 15:30   TN A P11 2D 8v8 FC Eurajoki/musta - MuSa White
la 4.5. 16:30   TN A P11 2D 8v8 MuSa White - Lops 08
la 4.5. 17:30   TN A P11 2D 8v8 Lops 08 - FC Eurajoki/musta
su 5.5. 10.00   Tekonurmi Veikot Turnaus tekonurmella - 10.00-17.00
su 5.5. 19:15   Nurmi A Naiset 8v8 FC Eurajoki - FC Ulvila Almat
to 9.5. 17:30   Tekonurmi Nappis-Liiga   -  
pe 10.5. 18:30   TN A P12 1D 8v8 FC Eurajoki P07 - MynPa/oranssi
la 11.5. 12:00   TN A1 T11-T10 5v5 PTU Kymppitytöt - FC Eurajoki/T2009
la 11.5. 12:00   TN A2 T11-T10 5v5 Jyske - KaPa
la 11.5. 12:30   TN A1 T11-T10 5v5 Jyske Punainen - FC Eurajoki/T2009
la 11.5. 12:30   TN A2 T11-T10 5v5 PTU Kymppitytöt - Jyske
la 11.5. 13:00   TN A2 T11-T10 5v5 KaPa - Jyske Punainen
la 11.5. 13:00   TN A1 T11-T10 5v5 FC Eurajoki/T2009 - Jyske
la 11.5. 13:40   TN A1 T11-T10 5v5 FC Eurajoki/T2009 - KaPa
la 11.5. 13:40   TN A2 T11-T10 5v5 Jyske Punainen - PTU Kymppitytöt
la 11.5. 14:10   TN A1 T11-T10 5v5 KaPa - PTU Kymppitytöt
la 11.5. 14:10   TN A2 T11-T10 5v5 Jyske - Jyske Punainen
ti 14.5. 19:15   TN A M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - LuVe
ke 15.5. 19:15   Nurmi A Naiset 8v8 FC Eurajoki - LLuja
to 16.5. 17:30   Tekonurmi Nappis-Liiga   -  
la 18.5. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - LLuja
ke 22.5. 18:30   Nurmi A P12 1D 8v8 FC Eurajoki P07 - UPK 07 Green
to 23.5. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
su 26.5. 12:00   Nurmi A1 P10 2D 5v5 FC Eurajoki/sininen - FC Jazz White
su 26.5. 12:00   Nurmi A2 P10 2D 5v5 KaPa - MuSa Red
su 26.5. 12:30   Nurmi A1 P10 2D 5v5 FC Jazz White - La-Pa
su 26.5. 12:30   Nurmi A2 P10 2D 5v5 MuSa Red - P-Iirot
su 26.5. 13:00   Nurmi A1 P10 2D 5v5 La-Pa - KaPa
su 26.5. 13:00   Nurmi A2 P10 2D 5v5 P-Iirot - FC Eurajoki/sininen
su 26.5. 13:30   Nurmi A2 P10 2D 5v5 FC Eurajoki/sininen - MuSa Red
su 26.5. 13:30   Nurmi A1 P10 2D 5v5 FC Jazz White - KaPa
su 26.5. 14:00   Nurmi A2 P10 2D 5v5 MuSa Red - La-Pa
su 26.5. 14:00   Nurmi A1 P10 2D 5v5 P-Iirot - FC Jazz White
su 26.5. 14:30   Nurmi A2 P10 2D 5v5 La-Pa - P-Iirot
su 26.5. 14:30   Nurmi A1 P10 2D 5v5 KaPa - FC Eurajoki/sininen
ti 28.5. 18:30   TN A P14 8v8 FC Eurajoki - Lieto Punamusta
ti 28.5. 19:15   Nurmi A Naiset 8v8 FC Eurajoki - LuVe/LuveLadies
ti 28.5. 19:15   Nurmi B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - P-Iirot/Höntsijät
ke 29.5. 18:00   Nurmi A P12 1D 8v8 FC Eurajoki P07 - P-Iirot08 YJ
ke 29.5. 19:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - FC ULVILA 2
to 30.5. 10.00   TN / Nurmi Helatorstai Turnaus - 10.00 - 20.00
ti 4.6. 19:15   TN A P14 8v8 FC Eurajoki - Jyske YJ
ke 5.6. 19:15   Nurmi A Naiset 8v8 FC Eurajoki - FC Rauma/äMMät
to 6.6. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
ti 11.6. 18:00   Nurmi B P12 1D 8v8 FC Eurajoki P07 - EuPa
ke 12.6. 18:15   Nurmi A P11 2D 8v8 FC Eurajoki/musta - Lops 08
ke 12.6. 19:15   Nurmi A P11 2D 8v8 Lops 08 - MuSa White
ke 12.6. 20:15   Nurmi A P11 2D 8v8 MuSa White - FC Eurajoki/musta
to 13.6. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 15.6. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - FC HaPo
ma 17.6. 17:30   Nurmi B1 P8 2D 5v5 FC Eurajoki/P2011 - TOVE/White
ma 17.6. 17:30   Nurmi B2 P8 2D 5v5 Koitto - FC Jazz White
ma 17.6. 18:00   Nurmi B2 P8 2D 5v5 PTU Red - TOVE/White
ma 17.6. 18:00   Nurmi B1 P8 2D 5v5 FC Eurajoki/P2011 - Koitto
ma 17.6. 18:30   Nurmi B2 P8 2D 5v5 FC Jazz White - PTU Red
ma 17.6. 18:30   Nurmi B1 P8 2D 5v5 TOVE/White - Koitto
ma 17.6. 19:00   Nurmi B1 P8 2D 5v5 TOVE/White - FC Jazz White
ma 17.6. 19:00   Nurmi B2 P8 2D 5v5 PTU Red - FC Eurajoki/P2011
ma 17.6. 19:30   Nurmi B2 P8 2D 5v5 FC Jazz White - FC Eurajoki/P2011
ma 17.6. 19:30   Nurmi B1 P8 2D 5v5 Koitto - PTU Red
ti 18.6. 18:00   Nurmi A M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - PoPa/Wanhat Herrat
ti 18.6. 19:15   Nurmi A P14 8v8 FC Eurajoki - FC Inter Valkoiset
ke 19.6. 19:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - Nasta
la 29.6. 12:00   Nurmi A T15 8v8 FC Eurajoki - Peimari Utd T14
la 29.6. 12:00   Nurmi B T15 8v8 Jyske - OU
la 29.6. 12:45   Nurmi A T15 8v8 FC HaPo - KaaPo/Lieto
la 29.6. 12:45   Nurmi B T15 8v8 FC Ulvila - TuNL/Diamonds T05/06
la 29.6. 13:30   Nurmi A T15 8v8 FC Eurajoki - OU
la 29.6. 13:30   Nurmi B T15 8v8 Jyske - Peimari Utd T14
la 29.6. 14:15   Nurmi A T15 8v8 FC HaPo - TuNL/Diamonds T05/06
la 29.6. 14:15   Nurmi B T15 8v8 FC Ulvila - KaaPo/Lieto
la 29.6. 15:00   Nurmi A T15 8v8 KaaPo/Lieto - FC Eurajoki
la 29.6. 15:00   Nurmi B T15 8v8 Peimari Utd T14 - FC Ulvila
la 29.6. 16:00   Nurmi A T15 8v8 TuNL/Diamonds T05/06 - Jyske
la 29.6. 16:00   Nurmi B T15 8v8 OU - FC HaPo
la 29.6. 16:45   Nurmi A T15 8v8 OU - FC Ulvila
la 29.6. 16:45   Nurmi B T15 8v8 KaaPo/Lieto - Jyske
la 29.6. 17:30   Nurmi A T15 8v8 Peimari Utd T14 - FC HaPo
la 29.6. 17:30   Nurmi B T15 8v8 TuNL/Diamonds T05/06 - FC Eurajoki
to 1.8. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 3.8. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - Koitto
to 8.8. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
ti 13.8. 19:15   Nurmi B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - LuVe
to 15.8. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 17.8. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - KaPa
to 22.8. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
ti 27.8. 19:15   Nurmi B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - P-Iirot/Höntsijät
ke 28.8.     YU-kenttä Veikot TVO:n kisat -  
to 29.8. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 31.8. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - FC ULVILA
to 5.9. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
ti 10.9. 18:45   Nurmi B M50 8v8 FC Eurajoki/Köpöt50 - PoPa/Wanhat Herrat
to 12.9. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 14.9. 13:00   Nurmi Vitonen FC Eurajoki - KoPa
to 19.9. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
to 26.9. 17:30   TN/Nurmi Nappis-Liiga   -  
la 5.10. 13:00   TN Vitonen FC Eurajoki - MuSa 2

Huhtikuussa kokeilemaan

Huhtikuun ajan lajikokeilua ilmaiseksi!


Tulevia tapahtumia:

Huhtikuussa kokeilemaan

Huhtikuun ajan lajikokeilua ilmaiseksi!

 

LINKKEJÄ

© FC Eurajoki 2011-2018, kaikki oikeudet pidätetään.