FC Eurajoki header

2022

Torstai 11.8. klo 17.30 alkaen TVO-Liigaa

--OTTELU-OHJELMA--


Perjantai 12.8. klo 19:15 Nelonen

FC Eurajoki - JyTy


Kosken Woima Areenalla.

 


Naperofutis 2014 - 2016

Teemu Leppänen 0504000575, leppanen.teemu(at)gmail.com

Matti Mustonen 050 3013 294, matti.mustonen(a)kessote.fi

Lisätiedot saa parhaiten liittymällä whatsup-ryhmään.


Pojat 2013

Heidi Väisänen 0440634648 heidi.vaisanen(a)gmail.com

Tapio Uusi-Marttila 0505421471 tapiouusi-marttila(a)hotmail.com

Juuso Heponeva 0445310422 Juhepo10(a)hotmail.com

 


Pojat 2011 - 2012

Anne Kallio 0405598710 anne.kallio80(a)gmail.com

Matti Mustonen 0503013294 matti.mustonen(a)kessote.fi

Harri Vuorinen 0456755089 h.vuorinen80(a)gmail.com

Krista Mäkinen kma.maatta(a)gmail.com


Pojat 2009-2010

Erkka Wartiainen 0400745043 erkka(a)wartiainen.fi
Marko Päiviö 0503314492 marko.a.paivio(a)gmail.com

 


Tytöt 2010 (2009-2011)
Tommi Kopra 0405603807 tommi.kopra(a)gmail.com

Maria Nieminen 0504014481 niemma81(a)gmail.com

Ville Nieminen 0405717870 ville.t.nieminen(a)gmail.com

Ida-Maria Viinamäki 0449708222 ida.viinamaki(a)gmail.com


 

Tytöt 2008-2007
Matti Uusen 0505989354 matti.uusen(a)fceurajoki.fi

Henna Leskinen 0504398535 henna.leskinen99(a)gmail.com

Joni Uusen 0440872009 joni.uusen(a)gmail.com



 

Pelit pelataan  Kosken Woima Areenalla

 


Tulevia tapahtumia:

 

LINKKEJÄ

© FC Eurajoki 2001-2021, kaikki oikeudet pidätetään.