FC Eurajoki header

2021

Harri "Hati" Virtanen miesten joukkueen päävalmentajaksi. Kertaalleen pillin naulaan laittanut Hati johtaa nelosen joukkuetta kauden 2021. Apuvalmentajina jatkavat Lasse Uusen ja Aki Grönberg. Valmennusta vahvistaa viimekauden kakkosjoukkueen valmentaja Lauri Niitamo. Huollosta vastaa kaikkien alojen erikoismies Kai Rantanen.

Kotipelit tullaan pelaamaan lauantaisin klo 14.00.
Pelit pelataan  Kosken Woima Areenalla

 


Naperofutis 2014 - 2016

Teemu Leppänen 0504000575, leppanen.teemu(at)gmail.com

Matti Mustonen 050 3013 294, matti.mustonen(a)eurajoki.fi

Lisätiedot saa parhaiten liittymällä whatsup-ryhmään.


Pojat ja tytöt 2012-2013

Elisa Laaksonen 0503524913, elisalaaksonen85(a)gmail.com

Heidi Väisänen 0440634648 heidi.vaisanen(a)gmail.com

Tapio Uusi-Marttila 0505421471 tapiouusi-marttila(a)hotmail.com

Juuso Heponeva 0445310422 Juhepo10(a)hotmail.com

Anne Kallio 0405598710 anne.kallio80(a)gmail.com


Pojat 2011
Maiju Viljanen 0505970222 maisku87(a)hotmail.com

Matti Mustonen 0503013294 matti.mustonen(a)eurajoki.fi

Harri Vuorinen 0456755089 h.vuorinen80(a)gmail.com

Krista Mäkinen 0503629785 kma.maatta(a)gmail.com


Pojat 2010
Marko Päiviö 0503314492 marko.a.paivio(a)gmail.com

Erkka Wartiainen 0400745043 erkka(a)wartiainen.fi


Tytöt 2010 (2009-2011)
Tommi Kopra 0405603807 tommi.kopra(a)gmail.com

Ida-Maria Viinamäki 0449708222 ida.viinamaki(a)gmail.com


Pojat 2009

Ville Ijäs 0503077712 wille.ijas(a)gmail.com

 


Tytöt 2008-2007
Matti Uusen 0505989354 matti.uusen(a)fceurajoki.fi

Henna Leskinen 0504398535 henna.leskinen99(a)gmail.com

Joni Uusen 0440872009 joni.uusen(a)gmail.com



 

 


Tulevia tapahtumia:

 

LINKKEJÄ

© FC Eurajoki 2001-2021, kaikki oikeudet pidätetään.